Підсумки екозмагання від проекту „Розвиток екокультури: від особистості до суспільства”

Вітаємо Квятковську Надію , ученицю 9-Б класу, з перемогою (|| місце) за участь в екопроекті - назва конкурсної роботи: «Вирішення сміттєвої проблеми міста Львова».

Переможець у віковій групі 5-6 клас – Сімка Марія-Анастасія Романівна (6-Б клас) – «Легше загасити вогнище, ніж потім цілий ліс» - брала участь у конкурсі плакатів екологічної тематики.

Вітаємо Малко Софію, ученицю 4-Б класу, з перемогою (| місце) в категорії "комікси"!

Вітаємо 8-Б клас, який зайняв 2 місце і зібрав 920 кг макулатури (класний керівник: Оліфір Лідія Романівна). Учні тримали захопливу безкоштовну екскурсію історичними та мальовничими місцями у Львівській або сусідніх областях.

Щиро дякуємо школярам за їхню безпосередню участь, свідоме ставлення до проблем довкілля, зокрема сміттєвої, а також пишаємося, що у нашому місті ростуть і розвиваються такі ТАЛАНТИ!