Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо вас про те, що відповідно до наказу МОНУ №367 від 16.04.2018 р. "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

прийом повного пакету документів для зарахування дітей до першого класу СЗШ № 7 відбувається щорічно до 31 травня.

Впродовж 01 – 15 червня заяви про зарахування не приймаються.

п.3 “Якщо станом на 29 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому класі, то:

1) до 01 червня зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у СЗШ № 7, чи дітьми працівників школи.

2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території СЗШ № 7 (Наказ МОН від 16.04.2018 року № 367 “Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”)

глава II п.6 ” Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

до початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування;

впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця.

Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Плановий набір 1-их класів на 2021-2022 навчальний рік – 3 класи по 30 учнів у кожному. Всього - 90 учнів.

ПЕРЕЛІК вулиць, закріплених за Львівською середньою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 Львівської міської ради (затверджено рішенням виконкому ЛМР від 23.03.2018 №299)

Закріплена територія
вул. Балкова; вул. Ю. Бачинського; вул. Белзька; вул. О. Бодянського; вул. М. Бринського; вул. Буська; вул. С. Васильченка; вул. Височана; вул. Врізана; вул. Софії Галечко; вул. М. Гамалії; вул. Б. Гнатевича; вул. Горіхова; вул. Грядкова; вул. Заклинських; вул. Земельна; вул. Д. Зубрицького; вул. Ігорева; вул. С. Качали; вул. Ковальська; вул. Ковельська; вул. М. Кордуби; вул. Корейська; вул. Корецька; вул. Крайня; вул. Кукурудзяна; вул. Митрополита В. Липківського; вул. І. Мележа; вул. Металістів; вул. А. Метлинського; вул. Механічна; вул. Милятинська; вул. Миргородська; вул. Молочна; вул. Алішера Навої; вул. Новознесенська; вул. Олійна; вул. Т. Падури; вул. Перехід; вул. О. Петрусенко; вул. Пинська; вул. Пластова; вул. Поворотна; вул. Поліська; вул. Польова; вул. Помірки; вул. Потелицька; вул. Почаївська; вул. Радехівська; вул. О. Ратича; вул. Л. Ребета; вул. К. Саковича; вул. Старознесенська, 1-69 (непарні), 2-120 (парні); вул. К. Сушкевича; вул. Таращанська; вул. Тарнавка; вул. Теребовлянська; вул. Трависта; вул. Туркменська; вул. Б. Хмельницького*; вул. Чайки Дніпрової; вул. Черкаська; вул. Ф. Черника; вул. О. Шатківського; вул. Я. Щоголева; вул. Юнацька

* Увага!!! Вул. Б. Хмельницького - №№116-192 (парні номери, які відносяться до Личаківського району)

Прийом заяв здійснюється у кабінеті директора школи щоденно з 13:00 до 17:00 год. за наявності паспорта одного із батьків, а також:

• копії свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригіналу медичної довідки № 086-1/о;
  • оригіналу висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації (у разі наявності).
Для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування школи, на її першочергове зарахування (у разі необхідності),
потрібно пред’явити один з документів, що підтверджує місце проживання (чи перебування) на території обслуговування школи (згідно з «Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»,наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. № 367):
  • За додатковою інформацією з питань прийому до школи просимо звертатися за тел. 252-20-06 з 9:00 – 18:00 год.
  • З повагою, адміністрація школи