ЗВЕРНЕННЯ ДО БЛАГОДІЙНИКІВ ТА СПОНСОРІВ

(комерційних, благодійних організацій і приватних осіб)

Якщо Вам хочеться творити добро, допомагати дітям, перешкоджати зростанню злочинності, наркоманії, не на словах, а на ділі допомагати розвитку освіти в рідному місті, тоді...

Ми просимо у Вас підтримки та пропонуємо реальне вкладення коштів у реалізацію програми розвитку нашої школи, висловлюючи при цьому надію на взаємовигідну співпрацю.

Ви вкладаєте свої кошти у навчання та виховання дітей!

Кожна гривня, пожертвувана Вами, буде спрямована на поліпшення умов навчання, виховання і творчості наших дітей, що згодом принесе вагомі девіденти, виражені в здоров'ї і творчому потенціалі нашого майбутнього молодого покоління.

Львівська середня школа № 7 - українська загальноосвітня школа I-III ступеня, збудована у 1954 році.

На даний час в нашій школі навчаються 621 учнів. У 2019 році школа відзначила свій 65-річний ювілей.

Вже сьогодні Ви можете допомогти школі в реалізації таких проектів:

Ремонт класів, коридорів.

Закупівля необхідних технічних засобів навчання та створення сучасного освітнього середовища

Придбання комп'ютерної техніки.

У разі Вашої зацікавленості адміністрація школи № 7 готова розглянути всі можливі варіанти співпраці.

Контакти:

(032) 252-20-06

lviv_shkola7@ukr.net

Бажаємо успіхів та подальшого зростання і процвітання Вам і Вашим організаціям.

Рахунок для благодійних внесків:

Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради

Юридична адреса: 79024, м. Львiв,

вул. Б. Хмельницького 132