Учнівський парламент школи

21 вересня 2017 року у нашій школі шляхом голосування було обрано Президента учнівського парламенту - Гловацьку Вікторію, ученицю 9-А класу, та створено учнівський парламент у складі 12 учнів, кожен з яких залучений до певної ради.

Робота з молодшими школярами: Щербай Уляна, Лесів Мар*яна,які відповідають за дозвілля малюків.

Прес-центр: Сеник Олена, Шмотолоха Яна, які подають інфомацію та фотозвіти про події у школі.

Організація свят: Бабяк Марія, Петяк Юстина, Мала Вікторія, які допомагають в організації та проведенні шкільних заходів.

Милосердя: Сеник Христина, Ганачівська Кароліна, Лесів Христина відповідають за залучення учнів школи до участі в благодійних акціях.

Дисципліна на поверхах: Левицький Любомир, Круглик Ілля допомагають черговим вчителям на поверхах.

Голова учнівського парламенту разом з віце-президентом Шмотолохою Яною та своїм заступником Малою Вікторією систематично відвідують засідання учнівських парламентів Личаківського району.

Учнівський парламент активно працює за затвердженим заступником директора з виховної роботи планом та вже самостійно провів ряд заходів:

День учнівського самоврядування,

Міні Міс школи 2017,

Міс школи.

Долучився до організації та проведення Дня Абу-Касимових Капців.

Символічно, що на день Покрови Вікторія Гловацька та Вікторія Мала, імена яких означають "перемога", розповіли учням кожного класу про важливість 14 жовтня в історії України.

У день вшанування Революції гідності та пам'яті жертв Голодомору члени учнівського парламенту створили інформаційний куточок та інсталяцію.

Президент учнівського парламенту -

Гловацька Вікторія